Olle Nordberg oljemålning
2016-04-18
377088
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Höstlandskap, signerad Olle Nordberg , olja på duk, 70x85 cm
Färgbortfall