Lars Jonsson färglitografi
2016-04-18
377087
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Fågelunge i vass, signerad Lars Jonsson, 331/360 färglitografi, ca 32 x 17 cm
Tryckmärken