Taklampa
2016-04-18
377078
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1950/60-tal, trearmad med räfflade kupor, största spännvidd ca 42 cm
Smärre slitage