Carl Schubert akvarell
2016-04-18
377033
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL SCHUBERT (född 1955): "Strandkant i Stavsnäs", signerad och daterad Carl Schubert -08, akvarell,
36x43cm