Hugo Carlberg olja
2016-04-18
376979
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HUGO CARLBERG (1880-1943), Vinterlandskap, signerad och daterad Hugo Carlberg 1911, olja på duk, 70x85 cm