Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERNST SMITH (1868-1945): Hamnmotiv, signerad E Smith, olja på pannå, 29x42 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
376942
2016-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här