Fulvio Bianconi ljuslyktor
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
FULVIO BIANCONI, Venini, 1900-talets mitt, ljuslyktor modell Hurricane, i sommerso- respektive pezzatoteknik, modellen formgiven 1951, höjd 26,5 respektive 25,5 cm
Kuntoraportti
Mikronagg och blåsor förekommer, ljushållare i glas saknas
376928
Päivämäärä:
2016-04-18