Skulptur Zadig
2016-04-15
376916
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, mans, brons, signerad och daterad W. Zadig 1943, höjd ca 30 cm, medföljande marmorsockel
medföljande marmorsockel med skadat fäst