Skål Wiwen Nilsson
2016-04-15
376896
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
WIWEN NILSSON, skål, sterlingsilver, bysantinsk modell, stämpelsignerad samt T8 (1945), Lund 1957, höjd ca 10,5 cm, diameter 22 cm
Smärre slitage.