Klubbat för:
18 000 SEK
10 000 SEK
TRÅGSOFFA, rokokostil, underrede från 1800-talets mitt med träskuren dekor, tråg 1900-tal, brunbetsad, sammetsklädda plymåer längd 218, sitthöjd 47 cm
Renoverad, senare tråg, smärre skador
376876
2016-04-18