Olof Arborelius
2016-04-15
376852
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Skogsglänta med sittande hund, signerad Olof Arborelius, olja på duk, ca 74x60 cm