Maria Boczewska oljemålning
2016-04-15
376827
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Landskapsmotiv med kråkor, signerad M. Boczewska-75, olja på duk, 58x60 cm