Anders Palmér färglitografier
2016-04-15
376791
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): (2), får, signerade Palme, 60/290, resp. 67/230, färglitografier, ca 26x41 resp. bladmått 32x45 cm