Lena A Linderholm färglitografi
2016-04-18
376775
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Provencalskt stilleben", signerad Lena A Linderholm och numrerad 368/375, färglitografi, bladmått 53 x 40 cm