Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
KNUD KYHN, figurin, Kunglig Dansk, Danmark, porslin, brunglaserad, monogramsignerad KK, numrerad i underglasyrblått 20155, höjd ca 14, längd 19 cm
376771
2016-04-15