Roland Svensson färglitografi
2016-04-15
376716
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad Roland S, 18/40, färglitografi, dedikation "Majken från tillgiven Roland S, ca 23x35 cm