Matbord
2016-04-14
376699
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATBORD, 1800-talet slut, fanérad med mahogny, höjd ca 73, diameter ca 118, 5 inläggskivor vardera 29, utfällt ca 260 cm
Slitage