Vjeteslav Kliuchnikov oljemåning
2016-04-14
376656
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Utsikt mot Skeppsholmen i Stockholm, signerad och daterad V Kliuchnikov 13, olja på duk, ca 55x80 cm