Sideboard Ragnars Work
2016-04-17
376655
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAGNARS WORK, sideboard, vitlackerat med dörrar i eklaminat, benställning i stål, två skjutdörrar med bakomvarande hyllor, 2000-tal, 160x44 cm, höjd 74 cm
Smärre slitage