Edith Gert oljemålning
2016-04-17
376653
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDITH GERT (född 1906): Rumskomposition med läsande kvinna, signerad E Gert, olja på duk, 65 x 75 cm