Reinhold Ljunggren litografi
2016-04-17
376644
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Skeppsbrokajen signerad R. Ljunggren, 198/360 färglitografi, tryckytans mått ca 34 x 52 cm