Bordslampa i nysilver
2016-04-14
376623
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, nysilver, rik ornamenterad genombruten dekor, höjd ca 62 cm ink skärm
Slitage, smäre bristningar