Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EMITSLÖF DEJMO, Ulla Britt, oljemålning på pannå, signerad daterad 75, 31x41. Heminteriör
Zustandsbeschreibung
376620
2016-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner