Nordsamisk kniv av Skum
2016-04-14
376617
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILS NILSSON SKUM, benarbete, , signerad och daterad 1946, höjd ca 15, längd 21 cm