Fernandez Arman litografi
2016-04-14
376613
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med färgtuber, signerad Arman, 20/275, färglitografi, bladstorlek ca 76x56 cm