Roland Svensson - Kallskär 1980
2016-04-14
376585
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Erik Petters bod Kallskär", 1980, signerad Roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 28x42 cm