Trädgårdsmotiv oljemålning
2016-04-14
376515
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Trädgårdsmotiv, signerad Lars Boethius, olja på pannå, ca 37 x 46 cm