Karmstolar Källemo
2016-04-14
376486
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUNNAR MYRSTRAND, karmstolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, Källemo, ek med klädda sitsar, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, slitna sitsar