Samling silver
2016-04-17
376479
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BESTICK 4 dlr, KAFFESKEDAR, FRUKTKNIVAR 18/1900-tal, silver, totalvikt ca 540 g
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage