Emanuel Bernstone färglitografi
2016-04-14
376462
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Storspov, signerad, 114/290, färglitografi, ca 40 x 54,5 cm