Ljusstakar
2016-04-17
376343
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 3 st , senbarock, 1700-tal, Nordeuropa, gjuten och svarvad mässing, höjd ca 15-16 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling