Ljusstakar
2016-04-17
376330
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 3 par, senbarock, 1700-tal, Nordeuropa, gjuten och svarvad mässing, höjd ca 7-11 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage