Lage Lindell
2016-04-13
376301
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad Lage Lindell, 18/200, färglitografi, ca 29x29,5 cm