James Coignard färgcarborundum
2016-04-16
376224
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Concerto, signerad J Coignard och numrerad 59/75, färgcarborundum, ca 43 x 24,5 cm