Enrico Baj
2016-04-13
376172
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ENRICO BAJ (1924-2003): Komposition, signerad och numrerad Baj 27/250, färglitografi, 61x86 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg