Carl Brandt
2016-04-13
376153
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Kustmotiv, signerade och daterad C Brandt -96, pastell, ca 25x70 cm