Bordsuppsats
2016-04-13
376144
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSUPPSATS, 1900-talets första hälft, graverad dekor av bladslingor, skålen uppburen av psyckopomp, höjd ca 55 cm
Obetydligt nagg