Ulf Gripenholm färglitografi
2016-04-13
376132
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): "Åskådare", signerad och daterad Ulf Gripenholm 1976, färglitografi, 163/210, ca 29x38 cm