Matskedar Pehr Zethelius
2016-04-16
376124
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 5 st, silver, Pehr Zethelius, Stockholm 1798, längd ca 21 cm, vikt ca 350 g
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage