Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
THAGE NORDHOLM (1927-1980): (2), Såg och Landskap, färglitografier, signerade Thage Nordholm och numrerade 330/360 respektive 297/360, 1900-talets andra hälft, ca 40 x 60 cm
376123
2016-04-15