Ringar guld
2016-04-16
376105
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RINGAR, 3 st, 14 resp.18 k guld, med stenar, ringstorlek 16,5-17 mm
Skador och bucklor