Miniatyrkista
2016-04-15
376097
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MINIATYRKISTA, ek, med metallbeslag, höjd ca 18, 18x29 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Låst, nyckel saknas, skador