Ljuskrona
2016-04-13
376095
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 2000-tal, metallstomme behängd med prismor, elektrifierad samt försedd med centralt placerade stearinljushållare, höjd 70, diameter 35 cm
Minimalt slitage