Ljusstakar
2016-04-16
376086
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, senbarock, 1700-tal, Nordeuropa, gjuten och svarvad mässing, höjd ca 15 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling