Taklampa Orrefors
2016-04-15
376037
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORREFORS, taklampa, dubbla kupor och dekorelemet i glas, höjd ca 55 cm, diameter 48 cm, 3 lampsocklar, 1930/40-tal
Smärre slitage