Antonio Saura litografi
2016-04-12
375978
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-1998): Komposition, signerad, 43/100, litografi, ca 23x16,5 cm