Lars Pirak färglitografi
2016-04-12
375862
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS PIRAK (född 1932): "Jokkmokks marknad", signerad Lars Pirak 245/360, färglitografi, ca 35x59 cm