Lennart Jirlow färglitografi
2016-04-12
375856
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Millenium"
färglitografi, 1999, signerad och numrerad L. Jirlow 1357/1999, ca 58x72 cm