Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
PER THORLIN ERIKSEN (född 1923): Stadsbild, signerad samt daterad -56, olja på pannå, 72x91 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
375840
2016-04-18