Johannes Ravn oljemålning
2016-04-12
375740
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Fåglar i vårvinterlandskap, signerad och daterad J. Ravn 60, olja på duk, ca 41,5x100 cm